PONEC - divadlo pro tanec TANEC PRAHA TANEC DĚTEM ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA M4m - M for mobility

Divadlo pro tanec

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

Představení pro děti, Dětské studio divadla Ponec, festival TANEC PRAHA DĚTEM, projekt Tanec školám

Festival českého současného tance a pohybového divadla

M4m - M for mobility

Instituce, skupiny, choreografové

Partnerská divadla a festivaly v regionech:

Adalbertinum – Hradecká kulturní a vzdělávací společnost www.adalbertinum.cz
Barka v Brně www.barka.unas.cz
DIOD Jihlava www.diod.cz
Divadelní svět Brno www.divadelnisvet.cz
Divadlo 29 v Pardubicích www.divadlo29.cz
Divadlo Konvikt v Olomouci www.divadlokonvikt.cz
Divadlo loutek Ostrava www.dlo-ostrava.cz
Hadivadlo v Brně www.hadivadlo.cz
Johan Centrum v Plzni www.johancentrum.cz
Městské divadlo v Českém Krumlově www.divadlo.ckrumlov.cz
Moravské divadlo v Olomouci www.moravskedivadlo.cz
Národní divadlo v Brně www.ndbrno.cz
Pap-rna Plzeň www.pap-rna.cz
Skorofestival v Chocni www.skorofestival.cz
Tanec Ostrava www.tanecostrava.cz
Tanec Valašské meziříčí www.tanecvalmez.cz
Cooltour Ostrava www.cooltourova.cz

Skupiny a choreografové:

Akram Khan Company (UK) www.akramkhancompany.net
Alias / Guilherme Botelho (CH) www.alias-cie.ch
Ambra Senatore (ESP) www.ambrasenatore.com
Anoukvandijk (NL) www.anoukvandijk.com
Club Fisk www.clubfisk.dk
Constanza Macras | DorkyPark (DE) www.dorkypark.org
Compagnia Zappala Danza (IT) www.compagniazappala.it
Compagnie Pál Frenák (FR/HUN) www.ciefrenak.fr
Company Decalage (UK) www.companydecalage.co.uk
Compagnia Sharon Fridman (ESP) www.projectsinmovement.com
Compagnie Drift (CH) www.drift.ch
Compagnie José Besprosvany (BEL) www.besprosvany.be
Compagnie Montalvo Hervieu (FR) www.montalvo-hervieu.com
Compagnie Nicole Seiler (CH) www.nicoleseiler.com
Černá&Vaněk Dance (CZ/GE) www.dance.cernavanek.com
Danshuis Station Zuid (NL) www.danshuisstationzuid.com
Debris Company (SK) www.kufrik.sk/debris
ElleDanse (SK) elledanse.dus.sk
Ferenc Fehér (HUN) www.ferencfeher.hu
Granhoj Dans (DK)  www.granhoj.dk
Grupo Tapias (BRA)
ElleDanse (SK) www.elledanse.sk
Charlotta Ofverholm & Compagnie Jus de la Vie (SWE) www.jusdelavie.org
Iraqis Bodies (NL/IRQ)
Jasmin Vardimon Company (UK) www.jasminvardimon.com
Kostas Tsioukas Company (GR)
La Macana (ESP) lamacana.es
Legitimate Bodies Dance Company (IRL)
les ballet c de la b (BEL) www.lesballetscdela.be
Louise Lecavalier (CAN) www.louiselecavalier.com
Monkey Production (RUS)
Nicole Beutler / nbprojects (NL) www.nbprojects.nl
.pelma.lia.haraki. (CYP) www.liaharaki.com
Public in Private (FR/DE) www.publicinprivate.com
RootlessRoot Company (GRE) www.rootlessroot.com
Roser Lopéz Espinosa roserlopez.com
Saburo Teshigawara (JAP) www.st-karas.com
Sasha Walz Company (GE) www.sashawalz.de
Ultima Vez / Wim Wandekeybus www.ultimavez.com
Yossi Berg & Oded Graf Dance Theatre (ISR) yossioded.com

Tanec Praha provozuje divadlo Ponec, pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla a koordinuje projekty určené pro děti a projekty podporující mobilitu umělců.
Tanec Praha, nno | Orgány | Výroční zprávy | Kontakty