PONEC - divadlo pro tanec TANEC PRAHA TANEC DĚTEM ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA M4m - M for mobility

Divadlo pro tanec

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

Představení pro děti, Dětské studio divadla Ponec, festival TANEC PRAHA DĚTEM, projekt Tanec školám

Festival českého současného tance a pohybového divadla

M4m - M for mobility

Rok
Měsíc
Archiv představení
 

Český Krumlov

po 01.06. 19:30 19:30
Městské divadlo
TANEC PRAHA 2015
Volné

Move on - Veronika Švábová / NANOHACH

   

Jihlava

po 01.06. 19:30 19:30
DIOD
TANEC PRAHA 2015
Volné

Proces - Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník, Experimentální prostor NoD

 

st 03.06. 19:30 19:30
DIOD
TANEC PRAHA 2015
Volné

Sniper's Lake - Spitfire Company

 

st 10.06. 19:30 19:30
DIOD
TANEC PRAHA 2015
Volné

COLLECTIVE LOSS of MEMORY - Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot, SK/GR) / DOT504 (CZ)

 

ne 14.06. 16:00 16:00
DIOD
TANEC PRAHA 2015
Volné

Svět z papíru - Mirka Eliášová DĚTEM

    

Praha

st 03.06. 20:00 20:00
Hudební divadlo Karlín
TANEC PRAHA 2015
Volné

Impromptus - Sasha Waltz & Guests (DE)

Událost sezony - GALA OPENING

Vstupenky již není možné v tuto chvíli rezervovat. Zakoupit je lze pouze on-line nebo na pokladně Hudebního divadla Karlín.

st 24.06. 20:00 20:00
Hudební divadlo Karlín
TANEC PRAHA 2015
Volné

"LAST WORK" - Ohad Naharin / Batsheva Dance Company (IL)

Událost sezony

Vstupenky na místa se zhoršenou viditelností v hodnotě 100 Kč jsou dostupné v doprodeji na pokladně Hudebního divadla Karlín.

čt 25.06. 20:00 20:00
Hudební divadlo Karlín
TANEC PRAHA 2015
Volné

"LAST WORK" - Ohad Naharin / Batsheva Dance Company (IL)

Událost sezony - GALA CLOSING

Vstupenky na místa se zhoršenou viditelností v hodnotě 100 Kč jsou dostupné v doprodeji na pokladně Hudebního divadla Karlín.

so 06.06. 18:00 18:00
Stalin
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

V obraze - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)

VEN.ku TANCI

TANEČNĚ-POHYBOVÁ IMPROVIZACE

čt 11.06. 21:30 21:30
Stalin
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Running Sushi + Legal Errorist - Liquid Loft (AT) / Chris Haring & Mara Mattuschka

VEN.ku TANCI

FILMOVÁ PROJEKCE

so 13.06. 18:00 18:00
Stalin
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC

čt 18.06. 21:30 21:30
Stalin
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Filmy - Cie Mossoux – Bonté (BE)

VEN.ku TANCI

FILMOVÁ PROJEKCE

ne 07.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

SKIN ME - DÁNYI – MOLNÁR – VADAS (HU)

EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ 1

Po představení následuje diskuze.

po 08.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

SKIN ME - DÁNYI – MOLNÁR – VADAS (HU)

EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ 1

čt 11.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

An Introduction - Olga de Soto (ES/BE)

TANEC PRAHA STUDENTŮM

Po představení následuje diskuze.

po 15.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

CURIOSITIES - Maxence Rey (FR) / Cie Betula Lenta

Qui, ora - Claudia Catarzi (IT)

EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ 2

Po představení následuje diskuze.

út 16.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

CURIOSITIES - Maxence Rey (FR) / Cie Betula Lenta

Qui, ora - Claudia Catarzi (IT)

EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ 2

ne 21.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

As Long As Holding Hands - Tereza Ondrová, Peter Šavel Premiéra

Vstupenky již není možné v tuto chvíli rezervovat. Místa z nevyzvednutých rezervací lze koupit pouze on-line, nebo hodinu před začátkem představení na pokladně divadla PONEC.

po 22.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

Histoire de l'imposture - Cie Mossoux – Bonté (BE)

Po představení následuje diskuze.

út 23.06. 20:00 20:00
PONEC
TANEC PRAHA 2015
Volné

Histoire de l'imposture - Cie Mossoux – Bonté (BE)

Vstupenky již není možné v tuto chvíli rezervovat. Zakoupit je lze pouze on-line nebo od 17.00 hod. v divadle PONEC.

út 09.06. 19:00 19:00
Goethe Institut
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Sasha Waltz - A Portrait

VEN.ku TANCI

FILMOVÁ PROJEKCE

pá 12.06. 18:00 18:00
Kampa park
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC

ne 14.06. 18:00 18:00
Kampa park
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC

ne 14.06. 19:30 19:30
Nákladové nádraží Žižkov
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)

Filmy - Cie Mossoux – Bonté (BE)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC

po 15.06. 21:30 21:30
Korzo - Veletržní palác
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

news garden / private echoes - Micha Purucker (DE)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC CHOREOGRAFICKÁ INSTALACE

út 16.06. 21:30 21:30
Korzo - Veletržní palác
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

news garden / private echoes - Micha Purucker (DE)

VEN.ku TANCI

SITE-SPECIFIC CHOREOGRAFICKÁ INSTALACE

út 16.06. 17:00 17:00
Náměstí Míru
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Tanec na Míru pro mladší i starší

VEN.ku TANCI

TANČÍRNA

út 23.06. 18:00 18:00
Náměstí Míru
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Tango na Míráku

VEN.ku TANCI

TANGO TANČÍRNA

čt 18.06. 20:00 20:00
Studio Hrdinů
TANEC PRAHA 2015
Volné

Deep Dish - Liquid Loft (AT)

 

pá 19.06. 20:00 20:00
Studio Hrdinů
TANEC PRAHA 2015
Volné

Deep Dish - Liquid Loft (AT)

Po představení následuje diskuze.

Hradec Králové

út 09.06. 19:00 19:00
divadlo DRAK
TANEC PRAHA 2015
Volné

SuperNaturals - Martina Hajdyla Lacová, Stano Dobák / ME-SA

V rámci festivalu Entrée k tanci

st 10.06. 19:00 19:00
divadlo DRAK
TANEC PRAHA 2015
Volné

Quilombo - Patricie Poráková

V rámci festivalu Entrée k tanci

pá 19.06. 22:00 22:00
divadlo DRAK
TANEC PRAHA 2015
Volné

Animal Exitus - Spitfire Company

Tereziánský dvůr

V rámci Mezinárodního festivalu divadlo evropských regionů v Hradci Králové

út 23.06. 09:00 09:00
divadlo DRAK
TANEC PRAHA 2015
Volné

Karneval zvířat - Barbora Látalová a kol. DĚTEM

V rámci Mezinárodního festivalu divadlo evropských regionů v Hradci Králové

út 23.06. 17:00 17:00
divadlo DRAK
TANEC PRAHA 2015
Volné

Simulante Bande - VerTeDance

V rámci Mezinárodního festivalu divadlo evropských regionů v Hradci Králové

 

pá 19.06. 19:00 19:00
Gočárovo schodiště
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)

19:00 + 21:30

V rámci Mezinárodního festivalu divadlo evropských regionů v Hradci Králové

Brno

út 09.06. 20:00 20:00
U Domu umění města Brna
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

 

st 10.06. 20:00 20:00
HaDivadlo
TANEC PRAHA 2015
Volné

Proces - Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník, Experimentální prostor NoD

ne 21.06. 19:30 19:30
Adam Gallery
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

news garden / private echoes - Micha Purucker (DE) Site-specific

    

Pardubice

út 09.06. 20:00 20:00
Divadlo 29
TANEC PRAHA 2015
Volné

SKIN ME - DÁNYI – MOLNÁR – VADAS (HU)

 

st 10.06. 20:00 20:00
Divadlo 29
TANEC PRAHA 2015
Volné

BAKKHEIA - Peter Šavel (SK) / BOD.Y

 

čt 11.06. 20:00 20:00
Divadlo 29
TANEC PRAHA 2015
Volné

Quilombo - Patricie Poráková

so 20.06. 20:00 20:00
Střelnice
TANEC PRAHA 2015
Volné

SuperNaturals - Martina Hajdyla Lacová, Stano Dobák / ME-SA

    

Tábor

st 10.06. 19:30 19:30
CESTA
TANEC PRAHA 2015
Volné

SuperNaturals - Martina Hajdyla Lacová, Stano Dobák / ME-SA

Vstupné 100 Kč na místě před představením.

 

Ostrava

čt 11.06. 17:00 17:00
Centrum města
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

Komenského sady

pá 12.06. 19:00 19:00
CoolTouR
TANEC PRAHA 2015
Volné

COLLECTIVE LOSS of MEMORY - Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot, SK/GR) / DOT504 (CZ)

   

Olomouc

čt 11.06. 20:00 20:00
Divadlo na cucky
TANEC PRAHA 2015
Volné

BAKKHEIA - Peter Šavel (SK) / BOD.Y

 

st 17.06. 20:00 20:00
Divadlo na cucky
TANEC PRAHA 2015
Volné

Proces - Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník, Experimentální prostor NoD

   

Nečtiny

čt 11.06. 21:00 21:00
Kaple Nečtiny
TANEC PRAHA 2015
Volné

Animal Exitus - Spitfire Company

Představení se koná v areálu kaple sv. Anny.

čt 18.06. 19:00 19:00
Kaple Nečtiny
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL) Site-specific
19:00+21:30

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

Filmy - Cie Mossoux – Bonté (BE)

Představení se koná v areálu kaple sv. Anny.

Klatovy

pá 12.06. 20:00 20:00
Rozhledna Bolfánek u Chudenic
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Moving Orchestra

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)
20:00+21:30

 

so 13.06. 16:00 16:00
Před čajovnou
TANEC PRAHA 2015
Volné

Svět z papíru - Mirka Eliášová DĚTEM

Rezervace na emailu: ma-maresova@seznam.cz

Předprodej: Čajovna U Naší milé paní, Pavlíkova 215, Klatovy (tel.: 608 975 091) 

so 13.06. 21:00 21:00
Nádvoří jezuitské koleje
TANEC PRAHA 2015
Volné

Animal Exitus - Spitfire Company

Rezervace na emailu: ma-maresova@seznam.cz

Předprodej: Čajovna U Naší milé paní, Pavlíkova 215, Klatovy (tel.: 608 975 091) 

st 24.06. 20:00 20:00
Café Jednorožec
TANEC PRAHA 2015
Zrušeno

ZOES BIOS BOX 2 - Episodes About Who We Are - Alexandra Karabelas (DE) Site-specific

Vážení diváci, omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů muselo být toto představení zrušeno. Děkujeme za pochopení.

Tým Tance Praha

Choceň

pá 12.06. 21:00 21:00
Nádv. Choceňského zámku
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

KOREKCE - Jiří Havelka / VerTeDance / Clarinet Factory

V rámci Skorofestivalu

    

Šťáhlavice

so 13.06. 21:00 21:00
Park zámku Kozel
TANEC PRAHA 2015
Volné

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

 

České Budějovice

ne 14.06. 20:00 20:00
Jihočeské divadlo
TANEC PRAHA 2015
Volné

COLLECTIVE LOSS of MEMORY - Jozef Fruček a Linda Kapetanea (RootLessRoot, SK/GR) / DOT504 (CZ)

Vážení diváci,
z důvodu zranění jednoho z tanečníků musíme změnit dnešní představení DOT504 / Jozef Fruček & Linda Kapetanea: Collective Loss of Memory v Českých Budějovicích na náhradní program - mezinárodně obsazenou taneční improvizaci "Stones That Can Only Be Stones" v podání Joony Kaakinena (FI/JP), Knuta Vikströma Prechta (SW), Toma Wekslera (IL) a Jacoba Ingram-Dodda (GB) a taneční duet "Silver Lines" v interpretaci slovenské dvojice Martina Hajdyla Lacová (Tanečnice roku 2015) & Daniel Raček.
Děkujeme za pochopení.
Tým TANCE PRAHA

Plzeň

po 15.06. 19:00 19:00
Nádvoří DEPO2015
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL)

19:00 + 21:30

po 15.06. 20:00 20:00
DEPO2015
TANEC PRAHA 2015
Volné

Travelogue I – Twenty to Eight - Sasha Waltz & Guests (DE)

 

st 17.06. 19:00 19:00
DEPO2015
TANEC PRAHA 2015
Volné

One Step Before the Fall - Markéta Vacovská, Lenka Dusilová / Spitfire Company & DAMÚZA

 

čt 25.06. 20:00 20:00
DEPO2015
TANEC PRAHA 2015
Volné

Histoire de l'imposture - Cie Mossoux – Bonté (BE)

   

út 16.06. 17:00 17:00
Městské sady
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

Mlýnská strouha

st 17.06. 17:00 17:00
Městské sady
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Licking the Dust - Yukio Suzuki (JP) Site-specific

Mlýnská strouha

út 16.06. 19:00 19:00
Náplavka k světu.
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Performativní biograf I, II - CreWcollective (CZ) & Studio Zijspan (NL) Site-specific

19:00 + 21:30

so 20.06. 11:00 11:00
Náplavka k světu.
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Taneční rozcvičky pro veřejnost

 

ne 21.06. 11:00 11:00
Náplavka k světu.
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Taneční rozcvičky pro veřejnost

 

po 22.06. 21:00 21:00
Náplavka k světu.
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

Filmy - Cie Mossoux – Bonté (BE)

FILMOVÁ PROJEKCE

st 17.06. 21:00 21:00
Proluka v Křižíkových sadech
TANEC PRAHA 2015
Volné

Malá smrt / La petite mort - Adéla Laštovková-Stodolová / SKUTR

 

út 23.06. 09:00 09:00
Pap-rna
TANEC PRAHA 2015
Volné

Svět z papíru - Mirka Eliášová DĚTEM DĚTEM

Rezervace vstupenek na mailu lucia.rackova@tanecpraha.eu

út 23.06. 11:00 11:00
Pap-rna
TANEC PRAHA 2015
Volné

Svět z papíru - Mirka Eliášová DĚTEM DĚTEM

Rezervace vstupenek na mailu lucia.rackova@tanecpraha.eu

út 23.06. 16:00 16:00
Pap-rna
TANEC PRAHA 2015
Volné

Svět z papíru - Mirka Eliášová DĚTEM DĚTEM

 

út 23.06. 20:30 20:30
Literární kavárna Íčko
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

news garden / private echoes - Micha Purucker (DE) Site-specific

 

st 24.06. 20:30 20:30
Literární kavárna Íčko
TANEC PRAHA 2015
Vstup zdarma

news garden / private echoes - Micha Purucker (DE) Site-specific

 

čt 25.06. 18:00 18:00
DEPO2015 / Café
TANEC PRAHA 2015
Zrušeno

ZOES BIOS BOX 2 - Episodes About Who We Are - Alexandra Karabelas (DE) Site-specific

 

Vážení diváci, omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů muselo být toto představení zrušeno. Děkujeme za pochopení.
Tým Tance Praha

Kladruby

út 16.06. 21:00 21:00
Klášter Kladruby
TANEC PRAHA 2015
Volné

Animal Exitus - Spitfire Company

   

Tanec Praha provozuje divadlo Ponec, pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla a koordinuje projekty určené pro děti a projekty podporující mobilitu umělců.
Tanec Praha, nno | Orgány | Výroční zprávy | Kontakty